Muzica de calitate,Filme bune,Radio Flexibil,Imagini amuzante,clanuri HNS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum pentru melomani,cinefili,pasionati de fotografie si Counter Strike


    "Ogăraru trebuie să fie căpitan la Steaua, nu Petre Marin!"

    NaRCoTiQ
    NaRCoTiQ


    Mesaje : 112
    Data de înscriere : 30/01/2009

    "Ogăraru trebuie să fie căpitan la Steaua, nu Petre Marin!" Empty "Ogăraru trebuie să fie căpitan la Steaua, nu Petre Marin!"

    Mesaj  NaRCoTiQ Mier Feb 04, 2009 8:18 pm

    "Ogăraru trebuie să fie căpitan la Steaua, nu Petre Marin!" Ogararu

    Cazul "banderola la Steaua" nu s-a încheiat. După ce în repetate rânduri au fost propuse nume precum Goian, Ghionea, Petre Marin sau Ogăraru, niciunul dintre aceşti jucători nu a acceptat pe deplin postura de căpitan al Stelei. Liţă Dumitru consideră că "urmaşul" lui Mirel Rădoi ar trebui să fie fundaşul dreapta, George Ogăraru, chiar dacă acesta s-ar putea să plec în Olanda la vară.

    "Ogăraru trebuie să fie căpitanul Stelei în retur. S-a tot discutat despre faptul că în vară el se va întoarce în Olanda; foarte bine, până atunci să fie căpitan. Petre Marin nu-i o soluţie, am mai vorbit despre el, sper să nu se supere băiatul, că n-am nimic cu el. Cum să ne gândim că va lua el banderola, la vârsta pe care o are. Dacă îl bagă Lăcătuş într-un meci pe Rada pe stânga şi joacă bine, nu o să-l mai vedem pe Petre Marin în teren. Şi atunci cum să ne gândim că el ar putea fi căpitanul Stelei.", a spus Liţă Dumitru la sport.ro

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 10:06 am