NaRCoTiQ
    NaRCoTiQ

Mesaje : 112
    Data de înscriere : 30/01/2009

Cum sa iti lovesti adversarul cu talpa fara sa iei rosu, in partida Liverpol - Chelsea (VIDEO) Empty Cum sa iti lovesti adversarul cu talpa fara sa iei rosu, in partida Liverpol - Chelsea (VIDEO)

Mesaj  NaRCoTiQ Mier Feb 04, 2009 8:33 pm

Cum sa iti lovesti adversarul cu talpa fara sa iei rosu, in partida Liverpol - Chelsea (VIDEO) Image-2009-02-2-5379890-46-fault

Arbitrul Mike Riley a facut praf partida Liverpool - Chelsea (2-0). Mai intai l-a eliminat usor pe Frank Lampard in a doua repriza, pentru un fault la mijlocul terenului. Albastrii nu au rezistat si Torres a marcat doua goluri in ultimele trei minute de joc. Fotbalistii lui Scolari erau plini de nervi. Primul care a cedat a fost Bosingwa, care l-a impins grosolan cu talpa pe Benayoun. Arbitrul nu schiteaza nimic. Apoi, Deco a vrut sa-si loveasca in fata un adversar cu cotul, insa din nou, Rilley nu a acordat niciun avertisment. Meciul s-a terminat, iar Scolari nu are scaunul prea sigur.