Muzica de calitate,Filme bune,Radio Flexibil,Imagini amuzante,clanuri HNS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum pentru melomani,cinefili,pasionati de fotografie si Counter Strike


    Crăciunescu nu crede în valoarea `Naşului`

    NaRCoTiQ
    NaRCoTiQ


    Mesaje : 112
    Data de înscriere : 30/01/2009

    Crăciunescu nu crede în valoarea `Naşului` Empty Crăciunescu nu crede în valoarea `Naşului`

    Mesaj  NaRCoTiQ Mier Feb 04, 2009 3:23 am

    Crăciunescu nu crede în valoarea `Naşului` Sandu-craciunescu

    "Sandu n-are niciun merit pentru organizarea finalei!"

    Ion Crăciunescu spune că nu este meritul Federaţiei Române de Fotbal, deoarece nu forul de fotbal este cel care a construit stadionul.

    Fostul mare arbitru este convins că fără implicarea politicului (reprezentat de primarul Bucureştiului, Adriean Videanu) organizarea ultimului act al Europa League nu ar fi fost posibil.

    "Organizarea finalei Europa League din anul 2012 în România nu este meritul Federaţiei Române de Fotbal. Meritul foarte foarte mare îl au cei care au făcut acest stadion. Dacă el nu ar fi existat, probabil că nu se vorbea despre finala din 2012. Stadionul nu l-a construit Federaţia Română de Fotbal. Dacă nu era domnul Videanu, care a aprobat proiectul, continuat de domnul Oprescu, atunci nu mai discutam despre acest lucru. UEFA si FIFA caută să împace pe toată lumea, în ceea ce priveşte organizarea evenimentelor fotbalistice. Desigur, preşedintele FRF a făcut o campanie pentru susţinerea organizării în România. Dar mie nu mi se pare o mare realizare a preşedintelui Mircea Sandu", a spus Ion Crăciunescu, la sptfm.

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 7:32 am