Muzica de calitate,Filme bune,Radio Flexibil,Imagini amuzante,clanuri HNS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum pentru melomani,cinefili,pasionati de fotografie si Counter Strike


+2
R0b0g@nd@c3lu
Admin
6 participanți

    Sa facem cunostinta !

    NaRCoTiQ
    NaRCoTiQ


    Mesaje : 112
    Data de înscriere : 30/01/2009

    Sa facem cunostinta ! Empty Re: Sa facem cunostinta !

    Mesaj  NaRCoTiQ Lun Feb 02, 2009 11:30 am

    salut Wink numele meu este Silviu (aka NaRCo), am 19 ani si sunt din Suceava.. ca hobby`uri as putea pune calculatorul, muzica, bautura si distractia cat incape Very Happy
    bafta Wink
    PoWeR™
    PoWeR™


    Mesaje : 53
    Data de înscriere : 30/01/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Pe Scaun

    Sa facem cunostinta ! Empty PoWeR™

    Mesaj  PoWeR™ Lun Feb 02, 2009 7:13 am

    Salut baieti ...

    Numele meu este Claudiu, am 19 ani locuiesc in Bucuresti mai exact in cartierul Giulesti. Am ca hobby-uri C.S-ul si FOTBALU'. cheers

    Sper sa ne intelegem bine pe acest forum sa postam ficare ce putem si sa marim aceasta comunitate care inca e in crestere Very Happy



    P.S: Cu timpul.... sper sa depasim forumul " Softpedia " care are 306 001 de useri inregistrati. Razz
    Andu x
    Andu x


    Mesaje : 13
    Data de înscriere : 28/01/2009

    Sa facem cunostinta ! Empty Andu ;x

    Mesaj  Andu x Dum Feb 01, 2009 9:29 pm

    Salut baieti ...
    Numele meu este Andu.Am 15 ani.Stau in Bucuresti,cartierul Giulesti:X:X.HoBBy-urile mele sunt CS-ul & Fotbalul.

    Sper sa ne intelegem bine;sa nu fie incidente neplacute si va astept cu posturi pe forum.


    Ultima editare efectuata de catre Andu x in Lun Feb 02, 2009 4:48 pm, editata de 1 ori
    avatar
    ExE


    Mesaje : 51
    Data de înscriere : 28/01/2009

    Sa facem cunostinta ! Empty Imi pare bine

    Mesaj  ExE Vin Ian 30, 2009 12:26 am

    Salutare tuturor..... Smile Ma numesc Dan ........ Stau in Bucuresti Cart Guiulesti sect 1 bounce
    Timpul m-il preocup cu calculatoru jocuri trestii... cu tovarasii ..(ma simt cel mai bn caterinca alea alea)...
    Sper sa ma inteleg bine cu toti .. Salut! Very Happy
    avatar
    R0b0g@nd@c3lu


    Mesaje : 9
    Data de înscriere : 27/01/2009

    Sa facem cunostinta ! Empty R0b0g@nd@c3lu

    Mesaj  R0b0g@nd@c3lu Mier Ian 28, 2009 8:09 pm

    Salut baieti ...
    Numele meu esti R0b0.Sunt unul dintre ownerii forum-ului ... creatorul forum-ului.Am 16 ani.Stau in Bucuresti,sector 4.HoBBy-urile mele Sunt CS-ul & Fotbalul.

    Sper sa ne intelegem bine;sa nu fie incidente neplacute si va astept cu posturi pe forum.

    Bafta Tuturor :X
    Admin
    Admin
    Administratori


    Mesaje : 40
    Data de înscriere : 25/01/2009

    Sa facem cunostinta ! Empty Sa facem cunostinta !

    Mesaj  Admin Lun Ian 26, 2009 7:37 pm

    ------===== > Salutare TuturoR < =====-------
    -----------=====> Postati si Castigati CNT. Steam <====---------
    -------=====> Numele meu este Marius <====== ------
    --------======> Sper sa nu avem certuri si nelamuriri <======--------
    ---===> Creatorii Forumului [ Marius & R0b0g@nd@c3lu ] <===---
    --------------------------------------------------------------------------------------

    Un forum cu detoate ( Muzika , Filme ( idei ) , Videouri , Walpapere , Albume , Jocuri ..... !!!!! Adresa Forumului este ..... [ http://bhestforum.wow3.info/forum.htm ]
    Avem si premii pt. voi ... [ Primii 3 care ies la posturi pe luna Castiga Conturi de Steam sau 10 euro pe telefon la alegere ] [ Intrati si Postati = Castigati ] [ Premiile in fiecare luna sunt diferite ] [ La Revedere va Asteptam pe forum ] ..... !!!!

    --------------------------------------------------------------------------------------


    Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Ian 31, 2009 9:07 pm, editata de 3 ori

    Continut sponsorizat


    Sa facem cunostinta ! Empty Re: Sa facem cunostinta !

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 4:57 pm