Muzica de calitate,Filme bune,Radio Flexibil,Imagini amuzante,clanuri HNS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum pentru melomani,cinefili,pasionati de fotografie si Counter Strike


    Neaga: "Vreau sa stau in tribuna in ultima etapa cand Steaua va lua campionatul!"

    NaRCoTiQ
    NaRCoTiQ


    Mesaje : 112
    Data de înscriere : 30/01/2009

    Neaga: "Vreau sa stau in tribuna in ultima etapa cand Steaua va lua campionatul!" Empty Neaga: "Vreau sa stau in tribuna in ultima etapa cand Steaua va lua campionatul!"

    Mesaj  NaRCoTiQ Mier Feb 04, 2009 8:15 pm

    Neaga: "Vreau sa stau in tribuna in ultima etapa cand Steaua va lua campionatul!" Thumb_size1

    Adrian Neaga, plecat la Neftchi Baku, promite fanilor Stelei ca va sarbatori titlul 24 in tribuna in ultima etapa din Liga 1.

    "Am avut 2 runde de negocieri, am discutat despre salariu, li s-a parut putin prea mare. Am tinut la pret, n-am lasat niciun dolar. De data asta n-am ales cu inima. Cand am ales cu inima, n-a iesit prea bine, toata lumea stie de ce. Trebuia sa raman in Coreea sa castig mai multi bani ca la Steaua. Fiecare jucator, cand e criticat de patron, il deranjeaza.Chiar m-as bucura din suflet sa ia Steaua campionatul si chiar sper sa ajung la ultima etapa. Nu stau in loja, am stat o singura data, dar e ca in acvariu, nu simti pulsul din tribuna", a spus Neaga la Realitatea.

      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 2:08 pm